Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Mad/Drikke Restaurant | Børnevenlig Spillerum | Adgang for rullestole Adgang til kørestol |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol er et komfortabelt sted for at bo i Sao Joao da Barra.
Praça As Primaveras ligger 4 km herfra, mens Praia de Atafona ligger 1 km væk. Indkvarteringen kan prale af sin beliggenhed indenfor 4 km fra Sao Joao da Barras bymidte.
Restaurante do Ricardinho er 450 meter væk fra hotellet.
- Lokale seværdigheder
- Atafona Beach726 km
- CEM Marcos M. Valiengo3247 km
- Praça As Primaveras4228 km
- Loja do Milagre2780 km
- Antiga Casa de Câmara e Cadeia3541 km
- Praia de Atafona872 km
- Lufthavne
- Campos Lufthavn48 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- Kaffebar
- Handicaptoilet
Måltider og drinks
- Restaurant
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
Services
- Room Service
- Husholdning
- Vaskeri
På værelset
- Klimaanlæg
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel?
Et Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel ved 13:00. - ❓
Hvilken betalingsmetode kan man benytte på det Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel?
Gæsterne på det Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel kan betale med Mastercard, Hipercard og Maestro. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i hotellet?
Hotellet tilbyder Tre mands værelse og Dobbeltværelse at vælge imellem. - ❓
Tilbyder Sao Joao da Barra hotellet overnatning til handicappede?
Ja, denne Sao Joao da Barra hotellet har værelser med handicapfaciliteter og kørestols adgang. For specifikke forespørgsler anbefaler vi, at du ringer i forvejen for at bekræfte. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder det Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel?
Der er en swimmingpool på det Restaurante Pousada E Escuna Rio Sol hotel.